Dava Takip

Ayrıntılı listeye buradan ulaşılabilir.

Tarih/Date
Saat/ Time
Sanıklar/ Defendants
Mahkeme/ Court
30.07.2019TUNA ALTINELBALIKESİR 2. AĞIR CEZA MAHKEMESİ
27.08.201910:00MEHMET BARANSU, AHMET ALTAN, YASEMİN ÇONGAR, YILDIRAY OĞUR, TUNCAY OPÇİNİSTANBUL 13. AĞIR CEZA MAHKEMESİ
03.09.201911:30İSMİNAZ TEMEL, HAVVA CUŞTAN (ETHA)İSTANBUL 27. AĞIR CEZA MAHKEMESİ
04.09.201910:00SÖZCÜ DAVASI: BURAK AKBAY, GÖKMEN ULU, MEDİHA OLGUN, YONCA YÜCEKALELİ, EMİN ÇÖLAŞAN, NECATİ DOĞRU, METİN YILMAZ, YÜCEL ARI, MUSTAFA ÇETİNİSTANBUL 37. AĞIR CEZA MAHKEMESİ
05.09.2019ÇAĞDAŞ ERDOĞAN İSTANBUL 33. AĞIR CEZA MAHKEMESİ
05.09.201909:50AHMET ALTANANADOLU 2. ASLİYE CEZA MAHKEMESİ
10.09.2019FİKRET BAŞKAYAANKARA 21. AĞIR CEZA MAHKEMESİ
10.09.201909:40KEMAL DEMİR, KEMAL KARAGÖZİSTANBUL 28. AĞIR CEZA MAHKEMESİ
11.09.201909:40YUSUF KARATAŞDİYARBAKIR 9. AĞIR CEZA MAHKEMESİ
11.09.201909:15MAX ZIRNGAST VE 3 DİĞER SANIKANKARA 26. AĞIR CEZA MAHKEMESİ
12.09.201911:40CEM ŞİMŞEKBAKIRKÖY 2. ASLİYE CEZA MAHKEMESİ
12.09.2019MUSTAFA GÖKTAŞURFA 2. AĞIR CEZA MAHKEMESİ
12.09.2019CİHAN ACAR, VEYSEL OKİSTANBUL 2. ASLİYE CEZA MAHKEMESİ
17.09.201909:40FATİH POLATBAKIRKÖY 31. ASLİYE CEZA MAHKEMESİ
17.09.201914:00AHMET ALTANANADOLU 2. ASLİYE CEZA MAHKEMESİ
18.09.201909:15FERHAT TUNÇBÜYÜKÇEKMECE 4. ASLİYE CEZA MAHKEMESİ
18.09.201910:05FERHAT TUNÇBÜYÜKÇEKMECE 14. ASLİYE CEZA MAHKEMESİ
24.09.201909:30TUNCA ÖĞRETEN, MAHİR KANAAT, DERYA OKATAN, ÖMER ÇELİK, ERAY SARGIN, METİN YOKSUİSTANBUL 29. AĞIR CEZA MAHKEMESİ
24.09.201913:30ZEYNEP TANBAYİSTANBUL 14. AĞIR CEZA MAHKEMESİ
24.09.201913:50HALİM BULUTOĞLUİSTANBUL 14. AĞIR CEZA MAHKEMESİ
24.09.201911:30MEHMET BARANSU, MURAT ŞEVKİ ÇOBANANADOLU 10. AĞIR CEZA MAHKEMESİ
24.09.201911:45HAYRİ DEMİRANKARA 15. AĞIR CEZA MAHKEMESİ
24.09.2019ZİYA ATAMANŞIRNAK 1. AĞIR CEZA MAHKEMESİ
24.09.201909:00KİBRİYE EVRENDİYARBAKIR 5. AĞIR CEZA MAHKEMESİ
26.09.2019ARİF KOCABIYIK
26.09.201914:00BÜLENT ŞIKİSTANBUL 2. ASLİYE CEZA MAHKEMESİ
02.10.201910:10ÇAĞDAŞ KAPLAN, ÖMER ÇELİK, İNAN KIZILKAYA, ABDULVAHAP TAŞ, SELMAN ÇİÇEK, KEMAL SANCILI, HAMZA GÜNDÜZDİYARBAKIR 9. AĞIR CEZA MAHKEMESİ
08.10.2019BERZAN GÜNEŞANADOLU 2. AĞIR CEZA MAHKEMESİ
08.10.201910:00GEZİ DAVASI: OSMAN KAVALA, CAN DÜNDAR, MEMET ALI ALABORA, ALI HAKAN ALTINAY, AYŞE MÜCELLA YAPICI, AYŞE PINAR ALABORA, ÇIĞDEM MATER UTKU, GÖKÇE YILMAZ, HANDAN MELTEM ARIKAN, HANZADE HIKMET GERMIYANOĞLU, İNANÇ EKMEKÇI, MINE ÖZERDEN, ŞERAFETTIN CAN ATALAY, TAYFUN KAHRAMAN, YIĞIT AKSAKOĞLU, YIĞIT ALI EKMEKÇIİSTANBUL 30. AĞIR CEZA MAHKEMESİ
08.10.201913:30AHMET ALTAN, MEHMET ALTAN, NAZLI ILICAK, FEVZİ YAZICI, YAKUP ŞİMŞEK, ŞÜKRÜ TUĞRUL ÖZŞENGÜLİSTANBUL 26. AĞIR CEZA MAHKEMESİ
09.10.201914:30ARAT DİNKİSTANBUL 36. AĞIR CEZA MAHKEMESİ
09.10.201909:30İSTANBUL 10, TANER KILIÇİSTANBUL 35. AĞIR CEZA MAHKEMESİ
10.10.201911:05ÖZGÜR GÜNDEM: HÜSEYİN AYKOL, ZANA KAYA, İNAN KIZILKAYA, HATİP DİCLEİSTANBUL 2. ASLİYE CEZA MAHKEMESİ
11.10.201910:00MEŞALE TOLU VE DİĞERLERİ İSTANBUL 29. AĞIR CEZA MAHKEMESİ
11.10.201911:45NECLA DEMİRİSTANBUL 33. AĞIR CEZA MAHKEMESİ
15.10.201909:35ADİL DEMİRCİ, ESP VE SGDF ÜYELERİİSTANBUL 25. AĞIR CEZA MAHKEMESİ
15.10.201910:00ESRA MUNGAN, MERAL CAMCI, MUZAFFER KAYA, KIVANÇ ERSOYİSTANBUL 13. AĞIR CEZA MAHKEMESİ
15.10.201910:30SEMİHA ŞAHİN, PINAR GAYIPİSTANBUL 23. AĞIR CEZA MAHKEMESİ
15.10.201910:40ŞİRİN KABAKÇIİSTANBUL 35. AĞIR CEZA MAHKEMESİ
15.10.201910:45TEMEL DEMİRERANADOLU 33. ASLİYE CEZA MAHKEMESİ
15.10.201911:00BOĞAZİÇİLİ ÖĞRENCİLERİSTANBUL 32. AĞIR CEZA MAHKEMESİ
17.10.201909:20FERHAT TUNÇDİYARBAKIR 5. AĞIR CEZA MAHKEMESİ
17.10.201909:00BÜLENT DENİZİSTANBUL 36. AĞIR CEZA MAHKEMESİ
17.10.2019ÇİĞDEM TOKERANKARA 13. ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ
17.10.201910:30DENİZ YÜCELİSTANBUL 32. AĞIR CEZA MAHKEMESİ
22.10.201910:00KCK BASIN DAVASIİSTANBUL 3. AĞIR CEZA MAHKEMESİ
22.10.201909:30OSMAN AKINİSTANBUL 28. AĞIR CEZA MAHKEMESİ
30.10.201913:30AHMET ALTANANADOLU 10. ASLİYE CEZA MAHKEMESİ
31.10.201911:00CAN DÜNDARİSTANBUL 14. AĞIR CEZA MAHKEMESİ
31.10.201910:00ALİ SÖNMEZ KAYARİSTANBUL 32. AĞIR CEZA MAHKEMESİ
05.11.201909:32ÖZGÜR GÜNDEM BASKININDA GÖZALTINA ALINAN 22 GAZETECİİSTANBUL 5. ASLİYE CEZA MAHKEMESİ
06.11.201909:50FERHAT PARLAKDİYARBAKIR 11. AĞIR CEZA MAHKEMESİ
06.11.201913:30ŞANAR YURDATAPANİSTANBUL 13. AĞIR CEZA MAHKEMESİ
07.11.201913:30ATAKAN SÖNMEZİSTANBUL 13. AĞIR CEZA MAHKEMESİ
08.11.201909:05MEHMET ÇAKMAKÇIDİYARBAKIR 10. AĞIR CEZA MAHKEMESİ
08.11.2019ADNAN BİLENVAN 4. ASLİYE CEZA MAHKEMESİ
12.11.2019NEVZAT ONARANİSTANBUL 25. AĞIR CEZA MAHKEMESİ
14.11.2019HAKKI BOLTAN DİYARBAKIR 12. ASLİYE CEZA MAHKEMESİ
21.11.201913:30ÖZGÜR GÜNDEM: HÜSEYİN AYKOL, REYHAN ÇAPAN, HASAN BAŞAKİSTANBUL 13. AĞIR CEZA MAHKEMESİ
28.11.201910:30ÖZGÜR GÜNDEM ANA DAVA: FİLİZ KOÇALİ, ASLI ERDOĞAN, NECMİYE ALPAY, RAGIP ZARAKOLU, ZANA (BİLİR) KAYA, İNAN KIZILKAYA, EREN KESKİN, KEMAL SANCILI, BİLGE AYKUTİSTANBUL 23. AĞIR CEZA MAHKEMESİ
28.11.2019CAN DÜNDARİSTANBUL 22. AĞIR CEZA MAHKEMESİ
29.11.201913:30NECMİYE ALPAYİSTANBUL 33. AĞIR CEZA MAHKEMESİ
03.12.201909:15SİBEL HÜRTAŞ, HAYRİ DEMİRANKARA 15. AĞIR CEZA MAHKEMESİ
04.12.2019SERTAÇ KAYARDİYARBAKIR 10. AĞIR CEZA MAHKEMESİ
17.12.2019YETKİN YILDIZBAKIRKÖY 31. ASLİYE CEZA MAHKEMESİ
24.12.201910:40KCK İSTANBUL ANA DAVASIİSTANBUL 3. AĞIR CEZA MAHKEMESİ
26.12.201911:00HAYDAR ERGÜL VE 18 DİĞER SANIKİSTANBUL 22. AĞIR CEZA MAHKEMESİ

Pineapple
Bu web sitesi Avrupa Birliği'nin desteğiyle hazırlanmıştır. Yayın içeriğinden tümüyle P24 sorumludur. Bu içeriğin Avrupa Birliği'nin görüşlerini yansıtması beklenmemelidir.